Jeton Satın Al

jeton satin al

Online ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmenin en avantajlı yolu Jeton Kart’tan geçmektedir. Jeton Kart satın al diyerek siz de sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ön ödemeli sanal kartınızı temin edebilirsiniz. Kolay kullanımının yanında aracı kurumlara ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde kartınızı satın alabilirsiniz. Jeton Kart satın aldıktan sonra dilediğiniz online platform üzerinden kartınıza ait tek kullanımlık dijital kod ile ürün ve hizmetlerinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Jeton Kart ile tanıştıktan sonra sizde eski ödeme yöntemlerinden vazgeçeceksiniz.

Jeton Kart Nasıl Alınır?

Jeton Resmi Bayi olarak önceliğimiz alışverişinizin her aşamasını güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizdir. Bu sebepten satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce sitemiz üzerinden üyelik hesabı oluşturarak Jeton ailesine siz de katılmalısınız. Üyelik işleminizi kolay bir şekilde tamamladıktan sonra sizler için hazırlamış olduğumuz Euro değerinde Jeton paketlerinden satın almak istediğiniz miktar ve adedi seçmelisiniz. Son işlem adımı olarak seçmiş olduğunuz kart paketinin TL karşılığı değerini havale veya EFT ile yapmanız yeterli. Havale işleminizi haftanın her günü her saat diliminde, EFT işleminizi hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Jeton satın alma işlem adımlarını tamamladıktan sonra kısa bir süre içerisinde kartınıza ait tek kullanımlık dijital kod e mail, sms ve üyelik hesabınız üzerinden size ulaşacaktır. Sadece size özel olan ve tek kullanımlık bir yapıya sahip bu kod ile Jeton ile ödeme kabul eden tüm online platformlarda satın almak istediğiniz ürün ve hizmetlerin ödemesini hiçbir kişisel bilginizi alışveriş siteleri ile paylaşmanıza gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Karta sahip olmak bu kadar kolay. Kredi kartı gibi sahip olması meşakatli ve kullanımı kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından riskli olan ödeme yöntemlerinin yanında Jeton Karta dakikalar içerisinde sahip olup, güvenliğinizi de garanti altına alarak internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de geç kalmadan Jeton Karta sahip olup, kartınızın kolaylıklarından faydalanın.

Hemen Satın Al